Czerwiec to idealny miesiąc na wycieczkę. Pogoda dopisuje, wakacje coraz bliżej i wszystko wydaje się jakby piękniejsze. Klasy drugie i trzecia skorzystały  z tej wyjątkowej aury i pojechały na wycieczkę do Warszawy. Dzieciom towarzyszyły ich wychowawczynie: Jadwiga Zasadzińska, Magdalena Frydrychowska i Elżbieta Ostojska. 

 

Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w Planetarium, gdzie wycieczkowicze uczestniczyli w pokazie podróży Słońca. Była to wspaniała lekcja geografii i przyrody z niezapomnianymi efektami na żywo. 

Każdy uwielbia słodkości, dlatego podczas wycieczki dzieci odwiedziły Manufakturę Słodyczy, gdzie poznały proces wyrobu słodyczy. Nie zabrakło oczywiście degustacji i zakupienia słodkości dla czekających w Międzyrzecu bliskich.

Po tak wielu atrakcjach przyszedł czas na obiad w eleganckiej restauracji z pysznym polskim jedzeniem, po którym wycieczkowicze udali się na krótki spacer po Warszawie. 

Ostatnim punktem wycieczki było kino 6D i sala zabaw, czyli rozrywka na całego. 

Kolejna wycieczka już w nowym roku szkolnym i pewnie wszyscy nie mogą się jej doczekać. 

 Galeria

                                                                                           Magdalena Frydrychowska 

Kalendarz

«  lutego 2020  »
powtśrczpisoni
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829