Dnia 16 maja w klasie IVB odbyło się uroczyste spotkanie uczniów z ich mamami.

W pierwszej części czwartoklasiści zaprezentowali się w programie artystycznym, który poprowadzili: Julia Hawryluk i Sebastian Szamaluk. Mamy w skupieniu i z zachwytem wysłuchały pięknych recytacji i zaśpiewanych piosenek. Oprócz rodziców przedstawienie podziwiali: pani dyrektor Teresa Turska, siostra Władysława, pani Hanna Adamczyk, pani Anna Kozioł i pani Renata Latoch.

Na lekcjach plastyki pod okiem pani Hanny Adamczyk uczniowie wykonali przepiękne papierowe kwiatki, którymi obdarowali mamy i zaproszonych gości. Szczególne podziękowania prowadzący skierowali do pani Anny Sobolewskiej nauczycielki języka polskiego, która przez wiele tygodni przygotowywała uczniów i wspierała ich podczas  prezentacji ról w programie artystycznym.

Na zakończenie części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Teresa Turska kierując ciepłe słowa do uczniów i ich mam. Ze wzruszeniem podsumowała występy czwartoklasistów.

Druga część odbyła się przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Kolejne niespodzianki czekały na mamy. Nad ich prawidłowym przebiegiem czuwały panie: Renata Latoch i Anna Kozioł. Na początku swoje talenty zaprezentowali młodzi artyści: Kornelia Wypustek recytowała ulubiony wiersz, Tomasz Szymański zagrał na akordeonie, pokaz taneczny wykonali uczniowie Julia Hawryluk, Tomasz Chodziński, Laura Biskupska, Aleksandra Charnavoka, Natalia Jędrzejewicz i Kornelia Wypustek.

Potem wszyscy zagrali w kalambury. Mamy i dzieci stworzyły jedną wielką drużynę dla której odgadywanie haseł stało się wspólną zabawą. Umiejętność przekazywania informacji za pomocą gestów została w pełni opanowana i każde hasło rozszyfrowano.

I w końcu nadszedł czas na śpiewanie. Do karaoke było bardzo wielu chętnych. Śpiewanie hitów muzycznych przy mikrofonie sprawiło wiele radości dla uczniów a mamy z uśmiechem na twarzy patrzyły na występy swoich pociech.

W tej miłej atmosferze zakończyła się uroczystość z okazji Dnia Matki w klasie IVB.

Galeria

Kalendarz

«  lutego 2020  »
powtśrczpisoni
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829