17.06.2019r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyła się gala, na której podsumowano zmagania uczniów w 4 edycji Międzyrzeckiej Ligi Języka Angielskiego oraz Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego organizowanych przez ZPO Nr 1 pod patronatem Burmistrza Miasta, a także Międzyrzeckiej Ligi Matematycznej organizowanej przez ZPO Nr 2. W gali zakończenia wzięli udział nagrodzeni uczniowie z rodzicami, burmistrz miasta, dyrektorowie szkół oraz nauczyciele.

 

W tym roku do zmagań z języka angielskiego przystąpiło 266 uczniów. Uczniowie naszej szkoły zajęli w kategorii klas VIII miejsce pierwsze - Jan Domański, klas VII  - miejsce drugie -Joanna Oponowicz i klas VI - miejsce drugie - Wiktoria Grudzińska. Wyróżniona została także w kategorii gimnazjum Joanna Łukasiewicz.

W całorocznym Międzyrzeckim Turnieju Przyrodniczym zmagania rozpoczęło 48 uczniów, a do etapu finałowego przystąpiło 32. W kategorii Gimnazjum laureatami z naszej szkoły zostali: Joanna Łukasiewicz – I miejsce, Daria Biadun – II miejsce, Julia Węgrzyniak – wyróżnienie.

W podsumowaniu Międzyrzeckiej Ligi Matematycznej wzięło udział 5 naszych laueratów. W kategorii klas IV drugie miejsce zdobył Michał Biernacki, w klategorii klas VI drugie miejsca wywalczyła Wiktoria Grudzińska, zaś trzecie - Kamil Pulik, w kategorii klas VII na drugim miejscu uplasował się Piotr Koczkodaj, zaś w kategorii klas VIII - na trzecim stopniu podium stanęła Aleksandra Rafalska.

Wszystkim laureatom życzymy niegasnącego zapału w realizacji celów i zamiarów.

Kalendarz

«  lutego 2020  »
powtśrczpisoni
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829