O ten tytuł warto było powalczyć, więc 8 czerwca w szranki konkursu przyrodniczo – ekologicznego zorganizowanego i przeprowadzonego przez panią Marię Matejuk i panią Dorotę Łataś stanęło łącznie 32 uczniów „Jedynki”: 17 w kategorii klas V i VI oraz 15 w kategorii klas VII i II gimnazjum.

Oprócz wyłonienia zwycięzców konkursowi przyświecały też inne cele: popularyzowanie wiedzy przyrodniczej, kształtowanie świadomości ekologicznej oraz właściwych postaw wobec środowiska, uwrażliwienie na piękno otaczającego świata, a także wyłanianie talentów oraz rozbudzanie ciekawości poznawczej i rywalizacji uczniów.

Zadania w formie testu wyłoniły laureatów. Oto oni:
Klasy V i VI
I miejsce – Kamil Pulik VA
II miejsce – Weronika Jaszczuk VIB i Klaudia Matejek VA
III miejsce – Julia Turyk VIB, Iga Czwerko VIA i Patryk Mikołajczuk VB 

Klasy VII i  II
I miejsce – Joanna Łukasiewicz IIA
II miejsce – Aleksandra Rafalska VIIB
III miejsce – Bartłomiej Okrasa VIIB i Paulina Brodawka VIIA

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz celujące oceny cząstkowe z przyrody, biologii i geografii, zaś ci, którzy  uzyskali co najmniej 50 % możliwych do zdobycia punktów – oceny bardzo dobre.

Wszystkim laureatom szczerze gratulujemy!

 

Kalendarz

«  kwietnia 2019  »
powtśrczpisoni
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930