III edycja Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego w roku szkolnym 2018/2019 dobiegła końca. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas trzecich gimnazjum i klas ósmych szkół podstawowych położonych na terenie naszego miasta. Poniżej prezentujemy wyniki ostatniego etapu zmagań konkursowych i podsumowanie całego turnieju.

 

Wyniki III etapu

Wyniki III edycji

Wyniki po 3 etapach

Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych i trzecich gimnazjum wraz z opiekunami p. Teresą Półtorak i p. Sylwią Muszyńską do udziału w III ostatnim etapie III edycji Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego, który odbędzie się 27 marca 2019 r. o godzinie 1400 w Zespole Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim ul. Warszawska 40 (II piętro s. 33 i 35).
Uczestnicy konkursu będą rozwiązywali problemy tematyczne w formie zadań zamkniętych pod nadzorem Komisji Konkursowej, w której skład wejdą również zaproszeni opiekunowie. Czas pracy 80 minut. Za poprawne rozwiązanie zadań uczestnik będzie mógł uzyskać 40 punktów.
W czasie rozwiązywania zadań uczeń nie będzie mógł korzystać z kalkulatora, telefonu komórkowego i innych urządzeń elektronicznych.
Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w późniejszym terminie.


Serdecznie zapraszamy –
koordynator konkursu Marta Węgrzyniak

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VIII szkoły podstawowej i  klas III gimnazjum ZPO Nr 1, ZPO Nr 2 i ZPO Nr 3 zainteresowanych przedmiotami przyrodniczymi do wzięcia udziału w III edycji "Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego", który rozpocznie się 3 grudnia 2018 r. i będzie  trwał do 22 marca 2019 roku.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Proszę zapoznać się z poniższymi załącznikami

Informacje dla dyrektorów i nauczycieli ZPO 1, ZPO2, ZPO 3

Informacje dla uczniów

Regulamin III edycji Konkursu MTP

 

Rusza II edycja Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego dla uczniów klas III gimnazjum i klas VII szkoły podstawowej z terenu naszego miasta. Już po raz drugi będziecie mieli okazję stanąć w szranki na naszym Turnieju i powalczyć o tytuł Najlepszego Przyrodnika oraz atrakcyjne nagrody. Honorowy patronat na Turniejem objął Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski.

 Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników, życzymy przyjemnej nauki i ciekawego współzawodnictwa

Czytaj więcej...

Honorowy patronat nad konkursem objął 

Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VII szkoły podstawowej i uczniów klas III gimnazjum zainteresowanych przedmiotami przyrodniczymi do wzięcia udziału w II edycji "Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego", który rozpocznie się w grudniu 2017 r. i będzie  trwał do czerwca 2018 roku. Konkurs daje możliwość sprawdzenia  wiedzy i umiejętności o otaczającym świecie oraz pozwoli zaspokoić naturalną potrzebę  współzawodnictwa uczniów.

Czytaj więcej...

Kalendarz

«  lutego 2020  »
powtśrczpisoni
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829