W związku ze szkoleniem Rady Pedagogicznej w dniu 22.11.2018 r.

świetlica szkolna pracuje do godziny 13.00

Znalezione obrazy dla zapytania uwaga

Nasza szkola w październiku zaangażowała się w akcję konkursową "Dzieciaki do rakiet". Bardzo zależy nam na wygranej, dlatego prosimy o oddanie głosów na nasz filmik. Każdego dnia można oddać 5 głosów z każdego urządzenia podłączonego do internetu. Głosowanie trwa do 18 grudnia. Prosimy o pomoc i poświęcenie chwili każdego dnia.


Link do głosowania


                                                                                 DZIĘKUJEMY!


                                                                                  Uczennica ZPO1

Znalezione obrazy dla zapytania uwaga

Od dnia 01.10.2018 roku uczniowie z klas I - IV będą spożywać obiad o godzinie 11.30. - 11.50. -  I przerwa obiadowa .

II przerwa obiadowa - 12.35. - 12.55. -  uczniowie z klas V - VIII i gimnazjum.

 

INFORMACJE nt. PŁATNOŚCI ZA OBIADY.

Czytaj więcej...

 

W celu polepszenia poziomu kształcenia dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, każdy uczeń Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim może uzyskać BEZPŁATNIE dostęp do Microsoft Office w skład którego wchodzą między innymi Word, PowerPoint, Excel, OneNote i Outlook. Po więcej informacji proszę zwrócić się do wychowawcy lub nauczyciela informatyki.

8 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Symbole narodowe”.

W kategorii wiekowej klas IV-VI zostali nagrodzeni nasi uczniowie: I miejsce zdobyła Patrycja Grzeszuk z klasy 5a, III miejsce  - Kacper Mikołajczuk z klasy 5c, a wyróżnienie-  Aleksandra Mikiciuk z klasy 6a. Na uroczystości słuchaliśmy opowiadania pani dyrektor Jolanty Modrzewskiej o marszałku Józefie Piłsudskim i wierszy patriotycznych w wykonaniu uczniów SOSW.

Galeria

Hanna Adamczyk

Dnia14.11.2018r. w naszej szkole odbyło się szkolenie SKC. Wzięli w nim udział opiekunowie i wolontariusze z ZPO2, ZPO3, Kąkolewnicy, Rogoźnicy i oczywiście naszej szkoły. Spotkanie poprowadziła pani Monika Rybaczewska z Caritas Diecezji Siedleckiej.

Czytaj więcej...

14 listopada klasy 5b i 5c z paniami: Dorotą Łataś, Joanną Pietruk i Izabelą Lesiewicz wybrały się na wycieczkę do Białej Podlaskiej. Pogoda od rana sprawdzała nasze humory, siąpił deszcz, było dość zimno, mimo to samopoczucie i pogoda ducha uczestników były niewrażliwe na warunki atmosferyczne i uśmiechy nie  znikały z twarzy.

Czytaj więcej...

16 listopada w naszym mieście nieodłącznie związany jest ze wspomnieniem tych jego obrońców, którzy w roku 1918 walczyli o naszą niepodległość. Społeczność „Jedynki” pamięta o tym wydarzeniu, uczestnicząc corocznie w Marszu – Patrolu organizowanym w Międzyrzecu z inicjatywy wieloletniego nauczyciela naszej szkoły śp. Romana Sidorowicza.

Czytaj więcej...

13 listopada 2018 roku w MOK - u odbył się finał konkursu historycznego zorganizowanego przez TPN pod hasłem  „Międzyrzec - Historia - Dzień dzisiejszy". Tematyka konkursu nawiązywała do wydarzeń, które 100 lat temu rozgrywały się w naszym mieście.

Czytaj więcej...

Listopad to miesiąc, w którym szczególnie pamiętamy o zmarłych. W tym roku klasa I b z wychowawczynią panią Marzanną Rabczuk i klasa II a z wychowawczynią panią Magdaleną Frydrychowską wybrały się odwiedzić groby walczących za Ojczyznę. 

Było to szczególnie ważne ponieważ ich wizyta poprzedzała obchody 100 lecia Odzyskania Niepodległości. Dzieci miały okazję po raz pierwszy zobaczyć pomnik poświęcony żołnierzom Polskiej Organizacji Wojskowej. 

Nie mogło zabraknąć modlitwy za wszystkich bliskich zmarłych i tych, którzy spoczywają na międzyrzeckim cmentarzu. Dzieci zapalały lampki na wszystkich odwiedzanych grobach.

Spacer po cmentarzu był okazją do zadumy, poznania historii i kultywowania ważnej tradycji pamięci o tych, których nie ma już z nami.

                                                                               M. Frydrychowska

                                                                               M. Rabczuk

Galeria

Jak co roku w listopadzie nasza szkoła przystąpiła do akcji "Śniadanie daje moc". Już nie raz przekonaliśmy się, że zdrowe śniadanie naprawdę daje moc do zabawy i nauki.

Czytaj więcej...

Każdego roku w październiku obchodzimy Dzień Papieski, tym razem pod hasłem ,,Promieniowanie Ojcostwa”. Jest to szczególny czas, kiedy pamiętamy o Świętym Janie Pawle II nie tylko w kościele, ale w całej naszej ojczyźnie. 

Czytaj więcej...